Слухати
Слухати

Григорій Шверк у "Хронології" з Панченко і Крюковою (02.08)

02.08.2017

На телеканалі NewsOne поговорили про топ-новини дня, в тому числі і про зустріч Тіллесона з Лавровим, заяву Януковича про листи міністрам ЄС, повернення державі Межигір'я, заплановані Петром Порошенком зміни в законодавство про омбудсмена.

Гість студії, народний депутат Григорій Шверк вважає, що зустріч Тіллесона з Лавровим ніяк не вплине на санкції, а Трамп даний законопроект однозначно підпише.

"Я не думаю, що зустріч Тіллерсона і Лаврова на щось вплине. Є законопроект і він прийнятий, і він прийнятий з величезною перевагою, адже тільки три голоси було проти і 419 голосів за. У президента США немає ніякої можливості не підписати такий законопроект", - сказав Григорій Шверк.

Крім цього, на думку нардепа, в Росії дійсно очікували, що Дональд Трамп стане справжнім другом їхньої країни, і для них стало несподіванкою, "у що це вилилося".

"Ми бачимо країну, в якій працює система стримувань і противаг, в якій є впливова законодавча влада, ми бачимо, що вперше за багато років демократи і республіканці об'єднані навколо цього законопроекту, який стосується трьох країн", - сказав Шверк, додавши, що Трамп навіть якби хотів на щось вплинути - не має такої можливості.

Також гість програми впевнений, що потрібно відрізняти заяви Ангели Меркель, як голови політичної партії і як канцлера Німеччини.

Гість програми "Хронологія" з Діаною Панченко та Світланою Крюковою - Григорій Шверк, народний депутат.


Loading...