Слухати
Слухати

ГПУ: Ніяких звинувачень на адресу Яценюка немає

13.04.2016

Генеральна прокуратура України не висуває жодних обвинувачень на адресу прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Про це заявив прокурор Генеральної прокуратури України Владислав Куценко, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється, кримінальне провадження про хабарі при призначенні керівника "Концерну РРТ" Володимира Іщука було зареєстровано за рішенням суду.

"У нас було звернення про депутата Капліна (позафракційний народний депутат Сергій Каплін - ред.) з повідомленням, що нібито мали місце такі обставини (хабар за призначення голови РРТ - ред.). Відповідно до норм Кримінального процесуального кодексу, воно було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, і йому було присвоєно номер. Після цього прокуратура викликала Капліна до нас на допит, щоб він дав оголошення щодо тих обставин, про які він повідомляв у зверненні. На жаль, на наші запрошення він не відреагував, пояснень не надавав", - повідомив Куценко.

Окрім того, за словами Куценка, для надання свідчень до прокуратури викликали нефракційного народного депутата, члена парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції Дмитра Добродомова, який подав до Генпрокуратури відповідний запит, але і він не з'явився.

Підкреслюється, що прокуратура зареєструвала це провадження не самостійно, а за рішенням суду.

"Воно як тільки прийшло до нас до прокуратури, то прокурори вже побачили в ньому відсутність складу злочину, але суд прийняв рішення зобов'язати нас його зареєструвати. У відповіді Севрука (в. о. генпрокурора Юрія Севрука на депутатський запит Добродомова - ред.) чітко зазначено, що провадження фактове, тобто за фактом. І він відповідає Добродомову, що є таке провадження, воно зареєстровано, але воно є фактовим, тобто жодних звинувачень Арсенію Яценюку від нашої сторони не було", - наголосив Куценко.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України у відповідь на запит нефракційного народного депутата Д. Добродомова підтвердила наявність кримінального провадження за фактом отримання хабара у розмірі $3 млн прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком за призначення на посаду керівника Концерну "РРТ" Володимира Іщука.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.
Loading...