Слухати
Слухати

Георгій Тука у "Великому інтерв'ю" з Оленою Кирик (02.08)

02.08.2017

В ході бесіди поговорили про обмін полоненими на сході України, візит спецпредставника США Курта Волкера на схід України, ефект від антиросійських санкцій, позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі, кошти, що виділяються з держбюджету на оборонні потреби, політичну ситуацію в Росії.

Під час інтерв'ю Георгій Тука заявив, що Росія безліч разів змінювала списки своїх полонених.

"Неодноразово протилежна сторона вносила зміни в списки тих людей, яких вона хотіла б отримати в якості обміну", - сказав він.

Також за словами Туки, Росія внесла в списки обміну колишніх бійців ОМОН, які фактично брали участь у подіях на Майдані, і таким чином намагається затягнути обмін.

Коментуючи можливі зміни форматів АТО, Тука заявив, що їх не відчують на собі жителі Донбасу.

"Зміна розміру АТО, з моєї точки зору, це просто зміна правил менеджменту, тобто управління на контрольованих територіях. Це більше стосується господарської діяльності. Я впевнений, що 99% жителів Донецької і Луганської області на собі навіть не відчують цього", - сказав гість програми.

Крім цього, Тука зізнався, що у нього немає охорони, незважаючи на спробу замаху.

"По-перше, у мене немає можливості за власні гроші найняти охорону. По-друге, були пропозиції, однак я відмовився. По-третє, я впевнений, що якщо буде замовлення, воно буде здійснене", - заявив Тука, додавши, що він не знає випадків, коли наявність охорони когось врятувала.

Гість "Великого інтерв'ю" з Оленою Кирик - заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.


Loading...