Слухати
Слухати

Валерій Карпунцов vs Ганна Гопко в "Дуелі" з Миколою Вереснем (29.05)

30.05.2017

Під час програми обговорили суд у справі державної зради Віктора Януковича.

Оболонський районний суд Києва ухвалив рішення перенести засідання у справі про державну зраду Віктора Януковича на 9:00 16 червня. Також відзначимо, що в ході засідання захист Віктора Януковича відмовився від суду присяжних. Більш того, адвокат экс-президента Віктора Януковича Віктор Сердюк звернувся до суду з проханням забезпечити явку генерального прокурора Юрія Луценка на засідання суду.

За словами адвоката, виконання цього прохання необхідно для забезпечення принципу змагальності процесу в зв'язку з висловленим генпрокурором бажанням підтримувати державне обвинувачення.

"Захист вважає, що оголошена позиція генпрокурора є його абсолютним правом, участь Юрія Віталійовича Луценка в суді має бути забезпечено, щоб був дотриманий основний принцип змагальності цього судового засідання", - сказав Сердюк.

Також ішлося про зустріч у Франції президентів Еммануеля Макрона з Володимиром Путіним.

Зокрема, в ході переговорів говорили про активізацію "нормандського формату", про що Макрон пообіцяв повідомити канцлеру Німеччини Ангелі Меркель відразу після цієї зустрічі. За його словами, на найближчий час запланована зустріч в "нормандському форматі" за участю представників ОБСЄ.

"Ми домовилися активізувати "нормандський" формат і провести переговори з присутністю представників ОБСЄ", - зазначив Макрон.

Також він додав, що в діалогу з Путіним щодо українського питання "були досягнуті дуже важливі зрушення". Президент Франції уточнив, що в ЄС готові посилити санкції проти РФ, якщо на Донбасі відбудеться загострення конфлікту: "Якщо буде деескалація, то цього не буде. І я бажаю, щоб була саме деескалація".

Крім цього, прокоментували закрите засідання уряду щодо земельної реформи, відносини з Росією.

Гості програми "Дуель" з Миколою Вереснем - народні депутати Валерій Карпунцов від фракції "БПП" і позафракційна Ганна Гопко.


Loading...