Слухати
Слухати

Іван Рибак vs Юрій Дерев'янко в "Дуелі" з Миколою Вереснем (01.06)

02.06.2017

В ході словесних баталій торкнулися питання візового режиму з РФ.

Відзначимо, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив про необхідність введення візового режиму з Російською Федерацією найближчим часом. На його думку, на сході України необхідно будувати кордон для захисту цивілізації від агресії Російської Федерації.

"У нас буде відкритий в'їзд в Європу, і на сході необхідно вибудовувати кордон, який захистить цивілізацію від агресії Російської Федерації, від проникнення гібридних провокаційних технологій РФ на Захід, і як раз Україна стала на шляху Росії - напевно, це наша історична місія", - пояснив він.

У цьому питанні його підтримав і голова СБУ Василь Грицак.

"У нас є можливість з 11 червня фактично відвідувати Європу за біометричними паспортами. Чому не зробити таким чином, щоб громадяни як мінімум Російської Федерації могли в'їжджати сюди тільки по аналогічним документам ... такий захід на цьому етапі міг би бути прийнятним", - заявив Грицак.

Крім того, він зазначив, що в цій ситуації винні політичні керівники, ідеологи "московської машини", які посварили український і російський народи.

Водночас прокоментували рішення Стокгольмського арбітражного суду на користь України.

Гості програми "Дуель" з Миколою Вереснем - народні депутати Іван Рибак від фракції "БПП" і Юрій Дерев'янко, позафракційний.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...