Слухати
Слухати

Дмитро Співак в програмі "Початок" з Василем Головановим (14.07)

14.07.2017

В ході програми прокоментували обшуки в приміщенні медіа-холдингу "Вести".

Співробітники Національної поліції і Головної військової прокуратури проводять слідчі дії в редакції медіа-холдингу "Вести".

"Правоохоронці не назвали причину обшуків, не надали постанову суду. Ніяких обгрунтувань не дали. Наше пояснення одне: це пов'язано з резонансними матеріалами останнього розслідування, які були пов'язані з військовою прокуратурою, особисто з Матіос про його доходи та витрати, про його діяльності у військовій прокуратурі ", - заявила газети "Вести" і шеф-редактор сайту видання Оксана Омельченко

У свою чергу, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос спростував припущення, що обшуки пов'язані з професійною діяльністю журналістів газети.

Також, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підкреслив, що ця спецоперація в будівлі ТРЦ "Гулівер" не стосується безпосередньо журналістської діяльності, в тому числі "Вистей", мова йде тільки про економічну складову.

Група компаній "ЮНІСОН" за рахунок вкрадених в держбюджеті коштів купила: 78 елітних квартир; 28 офісних приміщень; 5 будівель; 41 паркомісце; 11 земельних ділянок в Києві, Одесі та Донецьку; 23 автомобілі; 3 повних поверху ТРЦ "Гулівер", а також 1000 поїздів вагонів.

"І весь цей різноманітний бізнес до сьогоднішнього дня (!) Приносив дохід (Клименко, а, можливо, і "Сім'ї"), в тому числі, був джерелом фінансування медіа-холдингу "Вести", - підкреслив Аваков.

Крім цього обговорили допит нардепа Михайла Добкіна в ГПУ, догляд парламентськими канікулами, а також пропозицію читати молитву перед пленарним засіданням Верховної Ради.

Гість студії програми "Початок" з Василем Головановим - політичний експерт Дмитро Співак


Loading...