Слухати
Слухати

Дмитро Раїмов в програмі "Початок" з Василем Головановим (10.07)

10.07.2017

У студії звучали такі теми, як розгляд в парламенті справи про зняття депутатської недоторканності з 6 депутатів; також обговорили той момент, що в парламенті планують розглянути проект пенсійної реформи і законі про КСУ; і говорили про відкриття представництва НАТО в Києві Столтенбергом.

У Києві біля будівлі посольства США відкрилося представництво НАТО.

Церемонія відкриття відбулася за участю генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Йенса Столтенберга і віце-прем'єра України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Климпуш-Цинцадзе заявила, що можливий вступ України в Альянс в майбутньому "не може вирішити всі проблеми України", але, в той же час, віце-прем'єр підкреслила важливість курсу Києва на зближення з НАТО.

Також віце-прем'єр зробила акцент на словах президента України Петра Порошенка про те, що країна не прагне до швидкого вступу в НАТО.

Політичний оглядач Олег Пономар називав відкриття посольства Альянсу "історичною подією".

"Сьогодні генсек НАТО в Києві відкриє урочисто Посольство НАТО в Україні. НАТО прийшло в Україну назавжди. Скоро і Україна прийде в НАТО. Історична подія №2: Сьогодні генсек НАТО виступить в нашій Раді", - написав він на своїй сторінці в Facebook, анонсуючи заплановані з НАТО події в Києві.

Разом з тим Столтенберг заявив, що керівництво НАТО вже виділило українській стороні 40 мільйонів євро.

За його словами, в плани Альянсу входить і подальше надання допомоги Україні. При цьому на даний момент вже переглянутий комплексний пакет допомоги.

Гість програми "Початок" з Василем Головановим - політтехнолог Дмитро Раїм.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...