Слухати
Слухати

Дмитро Раімов у програмі "Початок" з Василем Головановим (12.06)

12.06.2017

Головними темами обговорення в ході програми стали поява в Україні дорожньої поліції, а також початок дії безвіза між Україною та ЄС.

У понеділок, 12 червня, перші патрулі дорожньої поліції приступили до виконання своїх обов'язків. На службу заступили більш 20 патрулів, визначені 8 стаціонарних постів, на яких також буде нести службу патрульна поліція. Надалі вони стануть стануть дорожніми станціями патрульної поліції.

У поліції підкреслили, що дорожня патрульна поліція - це ті поліцейські, які забезпечують безпеку в містах та автомагістралях, а не окрема структура: "Дорожня патрульна поліція - це не окремий підрозділ. Це ті ж патрульні поліцейські, які несуть службу на вулицях міст, також вони будуть нести службу на трасах міжнародного і національного значення". Варто відзначити, що в майбутньому планується обладнати автомобілі дорожньої поліції сучасними камерами вимірювання швидкості, що не є приладом фотовідеофіксації.

Також ішлося про безвіз. Президент України Петро Порошенко привітав українців зі вступом в дію безвізового режиму з Європою, а також розповів про подальші плани щодо інтеграції з Європою.

Також президент розповів про те, що вже більше чотирьох мільйонів українців отримали біометричні паспорти, що становить 10% від усього населення України. Біометричні паспорти будуть видаватися і після відкриття кордонів, оскільки "безвіз - це сьогодні і назавжди". "Тепер ми працюємо над тим, щоб безвіз був доступний для великої кількості українців. Відкриваємо лоукост, знижуємо ціни на квитки. В моїх переговорах з лідерами країн-член ЄС, ми почали боротьбу за скасування плати за мобільний роумінг для українців, а також збільшуємо можливості прикордонних пунктів пропуску" - повідомив Порошенко.

Гість програми "Початок" з Василем Головановим: політтехнолог Дмитро Раімов.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...