Слухати
Слухати

Дмитро Лінько vs Аркадій Корнацький у "Дуелі" з Миколою Вереснем (13.06)

14.06.2017

Депутати обговорили останні актуальні новини, серед яких заява Олександра Турчинова про ситуацію на сході України, закон про мовні квоти і багато іншого.

Україна повинна завершити антитерористичну операцію і перейти на новий формат захисту країни від російської агресії, вважає глава РНБО. За словами Турчинова, настав час перейти на новий формат, який дозволяє ефективно захистити Україну від гібридних методів війни, які Росія застосовує проти нашої країни.

"Прийшов час не просто визнати окупованими деякі регіони Донецької і Луганської областей, а чітко, на законодавчому рівні визначити засади державної політики щодо їх звільнення. Необхідна ефективна технологія захисту країни, а для цього законодавчо потрібно надати президенту право застосовувати ЗСУ та інші військові формування проти гібридної агресії з боку РФ", - заявив Турчинов.

Крім цього він висловив переконання, що в зоні протистояння необхідно створити постійно діючий оперативний штаб з широкими повноваженнями, для комплексного управління ЗСУ, усіма силовими структурами, а також військово-цивільними адміністраціями.

Також ішлося про запровадження на ТБ мовних квот. У вівторок, 13 червня, в офіційній газеті Верховної Ради "Голос України" був опублікований Закон, який зобов'язує загальнонаціональні телеканали транслювати не менше 75% ефіру державною мовою. Згідно з документом, закон вступить в силу через 4 місяці з дня опублікування, тобто з 13 жовтня 2017 року.

Крім цього, обговорили пенсійну реформу.

Гості програми "Дуель" з Миколою Вереснем - народні депутати Дмитро Лінько від фракції "Радикальна партія" та Аркадій Корнацький від фракції "БПП".

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...