Слухати
Слухати

Дмитро Гордон у "Великому інтерв'ю" з Юлією Литвиненко (14.06)

14.06.2017

В ході інтерв'ю обговорили теми війни на Донбасі, наявність у України ворогів, економічну ситуацію в країні і багато іншого.

Гордон прокоментував заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова про необхідність змінити статус АТО на Донбасі на інший формат військової операції.

Відповідно до думки Гордона, АТО вводиться на певний строк, "вона має початок, має кінець, мету і результат". АТО вводиться на місяць. "Але три з половиною роки - це не АТО, це війна. І визнати війну війною треба було вже давно, а також провести відповідні дії, зокрема розрив дипломатичних відносин", - підсумував експерт.

Також Гордон заявив, що першим і головним ворогом для України є сам український народ. "Я вважаю, що ми - вороги своєї країни. Ми гадимо в під'їздах, де живемо. Ми відремонтовані дитячі майданчики перетворюємо в сміття - це все ми. Ми не є такими патріотами своєї країни, як, наприклад, ісландці. У нас 90% населення країни - це болото, яким все одно, що з ними буде. Це люди, які продаються за гречку, які не розуміють, що вони відповідають за долю своєї батьківщини. Тому починати треба з себе", - пояснив свою точку зору експерт.

Погана економічна ситуація в Україні, вважає Гордон, викликана тим, що державним чиновникам займатися державою нема коли. "Вони знаходяться в процесі нескінченного злодійства і їх підтискає час. Чим швидше вони вкрадуть і відіб'ють вкладені в покупку посади кошти, тим краще. Їм ніколи думати про державу", - вважає експерт.

Гість "Великого інтерв'ю" з Юлією Литвиненко - журналіст, письменник Дмитро Гордон.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...