Слухати
Слухати

"Дикий і Карасьов": Чи відбудеться медреформа тоді, коли чиновники будуть лікуватися в Україні? (10.06)

11.06.2017

В ході щотижневої аналітичної програми обговорили голосування у Верховній Раді по медичній реформі.

Верховна Рада в першому читанні підтримала законопроект №6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів, який є частиною медичної реформи.

Крім цього, йшлося про рішення України взяти курс на вступ в НАТО.

Народні депутати в четвер, 8 червня, підтримали законопроект, що визначає курс на членство в НАТО як основу зовнішньої політики держави. Цей законопроект під авторством Андрія Парубія та номером 6470 передбачає подальше поглиблення співпраці України з Північноатлантичним альянсом з метою отримання членства в організації. При цьому курс на вступ в НАТО відтепер є основою зовнішньої політики.

Також торкнулися теми впровадження пенсійної реформи.

Раніше в Кабміні схвалили проект пенсійної реформи. Зокрема, після проведення пенсійної реформи вік виходу на пенсію в Україні залишиться на рівні 60 років, проте для цього потрібно буде мати 25 років страхового стажу. При цьому реформа передбачає можливість "докупити" стаж.

Водночас Гройсман підкреслив, що підвищення пенсій для 9 млн українців пройде в жовтні, а з 1 січня 2018 року відбудеться осучаснення пенсій для військових пенсіонерів.

Крім цього, прокоментували земельну реформу і роботу МВФ в Україні.

Гість програми Вадима Карасьова та Віталія Дикого - позафракційний народний депутат Дмитро Добродомов.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...