Слухати
Слухати

Чорновіл і Піскун у "Наслідках" з Головановим (11.10)

11.10.2017

У студії обговорили виступ Петра Порошенка в ПАРЄ, розмір тарифів для населення, гуманітарну ситуацію на Донбасі, шляхи повернення Донбасу і Криму, дискусію в ПАРЄ навколо українського закону про освіту, виділення Кабміном 100 мільйонів гривень на покращення захисту арсеналів ЗСУ.

Святослав Піскун заявив, що він підтримує виступ Петра Порошенка в ПАРЄ щодо анексії Криму.

"Я повністю згоден з президентом, який сказав, що потрібно діяти тільки на основі та в ім'я міжнародного права, верховенства міжнародного права і закони чітко регламентують, що потрібно робити в разі, якщо одна держава здійснює агресію по відношенню до іншої держави" - сказав Піскун.

Також колишній генеральний прокурор переконаний, що питання анексії Криму потрібно обговорювати в форматі Будапештського меморандуму.

У свою чергу Тарас Чорновіл заявив, що ціна за Крим для Росії повинна бути не меншою, ніж за Донбас.

"Ціна окупації Криму повинна бути настільки страшною для Росії і санкції за Крим повинні бути не меншими, ніж санкції за Донбас, тому що сьогодні санкції щодо Криму продовжуються, вони окремі, але вони нижчі, ніж за Донбас", - сказав він.

Нагадаємо, що президент Чехії Земан запропонував компенсувати Україні втрату Криму. Виступаючи в ПАРЄ політик заявив, що Крим вже втрачений, а спроби його повернути Україні означатимуть європейську війну, яку не можна допустити. У свою чергу Петро Порошенко заявив, що Крим не продається.

Гості програми "Наслідки" з Василем Головановим - екс-генеральний прокурор Святослав Піскун і колишній народний депутат, політичний експерт В'ячеслав Чорновіл.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...