Слухати
Слухати

Аркадій Корнацький vs Сергій Шахов у "Дуелі" з В'ячеславом Піховшеком (05.07)

06.07.2017

Під час словесних баталій політики позмагалися за голоси глядачів, обговорюючи головні теми дня. Зокрема, говорили про рішення Регламентного комітету за поданням на зняття недоторканності з нардепа Андрія Лозового.

У середу, 5 липня, комітет Верховної Ради з питань регламенту почав розглядати подання Генпрокуратури України про зняття недоторканності з народного депутата фракції "Радикальна партія" Андрія Лозового. Останнього запідозрили в ухиленні від сплати податків.

За інформацією Луценка, перевірки САП і Державної фіскальної служби показали, що Лозовий у своїй електронній декларації не вказав майно вартістю понад 8,5 млн грн. Таким чином, ДФС оцінила, що до держбюджету через цього не надійшло 1 млн 717 тис. 221 грн податків, які повинен був сплатити Лозовий, а також військовий збір розміром в 129 тис. 329 грн.

Сам же Лозовий заявив, що отримав кошти у спадок. "Ми також перевірили інформацію про можливу спадщину, про яку згадує Лозовий. Через це ми встановили, що відомості з державного реєстру прав на нерухоме майно та з реєстру прав власності на нерухоме майно від прадіда пана Лозового Карпюка Федора Олексійовича, який проживав в кінці свого життя в Івано-Франківській області, - відсутні", - сказав Луценко.

В результаті Комітет визнав законним і мотивованим подання на притягнення до кримінальної відповідальності Лозового, проте заявив, що цей документ є недостатньо обґрунтованим і направив його в Раду.

Також прокоментували відстрочку виділення МВФ п'ятого траншу Україні, а також земельну реформу.

Гості програми "Дуель" з В'ячеславом Піховшеком: народні депутати Аркадій Корнацький і Сергій Шахов.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...