Слухати
Слухати

Антон Геращенко в "Бацман Live" (31.08)

31.08.2017

В ефірі телеканалу NewsOne обговорили ймовірність укладання політичного союзу між Арсеном Аваковим і Юлією Тимошенко, повернення Михайла Саакашвілі в Україну і пов'язану з цим заяву Іллі Ківи, високі технології на озброєнні в українських силовиків, оцінку роботи голови МВС Арсена Авакова, взаємини між Арсеном Аваковим і Геннадієм Кернесом, історію створення сайту Миротворець, вплив РПЦ на українську політику, націоналізацію ПриватБанку, справу Дениса Вороненкова.

Гість програми Антон Геращенко спростував інформацію про те, що Арсен Аваков таємно зустрічався з Юлією Тимошеко.

"Ні. Ніяких зустрічей з Юлією Тимошенко у Арсена Авакова не було. На жаль, хтось хоче створити в інформаційному просторі, поширюючи інформацію про зустріч Авакова і Тимошенко, перед початком політичного сезону інтригу, якої насправді немає", - сказав Геращенко, додавши, що Авакову немає сенсу укладати будь-які угоди з Тимошенко, до того ж вона "завжди обдурить".

Також, за словами Геращенко, Тимошенко ніколи і нікого не слухає, а робить по-своєму.

Крім цього, коментуючи можливість зняття недоторканості ще з ряду депутатів, Геращенко заявив, що якщо прокуратура надасть більш переконливі докази по Дейдею і Лозовому, то, можливо, Верховна Рада і з них зніме депутатську недоторканність.

Крім цього, радник Авакова допустив, що може бути ще кілька подань на зняття недоторканності з нардепів, але це не будуть сотні таких документів.

Гість спільного проекту інтернет-видання "Гордон" і телеканалу NewsOne з Олесею Бацман - радник глави МВС, народний депутат від фракції "Народний Фронт" Антон Геращенко.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...