Слухати
Слухати

Анна Безсонова в "Політиці чемпіонів" зі Славою Вардой (16.06)

17.07.2017

В ході програми обговорили спортивну кар'єру Безсонової, її тренерську роботу, а також перспективи розвитку художньої гімнастики в Україні.

Гість програми "Політика чемпіонів" зі Славою Вардой - українська гімнастка, абсолютна чемпіонка світу 2007 року, чотириразова чемпіонка світу, триразова чемпіонка Європи Анна Безсонова.

За словами Безсонової, зізналася, що не любить нудні і шаблонні інтерв'ю, а ось душевні інтерв'ю їй подобаються більше, але вони буваю рідко.

В ході розмови, вона розповіла багато цікавих фактів, але більше уваги приділили її тренерській роботі. Вона розповіла, що ця робота допомагає їй вчитися чомусь новому.

Крім того, Бессонова вважає, що необхідно набратися терпіння і допомогти гімнасткам, які виступають сьогодні на спортивній арені, рости і досягати результатів, тому що це дуже великий і важкий вантаж.

"Нам потрібно набратися терпіння і не просто сидіти і чекати, а допомагати дівчаткам, щоб вони росли в своїй майстерності. Змінилися правила, змінилася команда, змінилося все і здається, що все рухнуло. У них багато сил і енергії і їх потрібно трохи направити", - зазначила вона.

Також, вона розповіла про нову систему суддівства виступів гімнасток на змаганнях, яка передбачає договір між суддями.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...