Слухати
Слухати

Андрій Золотарьов у програмі "Початок" з Василем Головановим (09.06)

10.06.2017

Однією з тем обговорення стало рішення члена НАЗК Руслана Рябошапки подати у відставку.

"Підтримуючи вимоги суспільства і уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету міністрів України заяву про відставку з посади члена агентства", - написав він.

Як стверджує Рябошапка, сьогодні ситуація в Національному агентстві вимагає негайного вирішення. Затягування з цим дискредитує не тільки ідею ефективного органу щодо попередження корупції, але і значно посилює розчарування українського населення в можливості досягти відчутних результатів у подоланні корупції.

Також ішлося про можливе введення вільного обігу зброї в Україні.

"Якщо орієнтуватися на соціологію, то більшість поки проти. У нас і так ті, у кого є кримінальні нахили, мають зброю. Ми бачили інцидент в Мукачеві, коли застосовували великокаліберних кулемет. Ніхто із зони АТО не повертається без "гостинців", і везуть не тільки гранати. Якщо правопорушення стає масовим, то йому треба надати силу закону", - зазначив він.

На думку експерта, люди повинні бути готові застосувати зброю.

"Питання в моральній готовності вбивати, застосувати зброю ... Але міняти потрібно і законодавство, тому що людина, яка застосує мисливську зброю, він також злочинець ... Краще, все-таки, як в Америці, де говорять, що "краще нехай 12 осіб судять, ніж шістьох несуть", - підсумував Золотарьов.

Крім цього, прокоментували пенсійну реформу.

Гість програми "Початок" з Василем Головановим - політтехнолог Андрій Золотарьов.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...