Слухати
Слухати

Андрій Єрмолаєв в "Хронології" з Головановим і Крюковою (14.07)

14.07.2017

В ефірі телеканалу NewsOne розглянули головні новини дня в хронологічному порядку і обговорили критику глави Міністерства закордонних справ Павла Клімкіна щодо введення візового режиму з Російською Федерацією.

Рада національної безпеки і оборони України на чолі з президентом України Петром Порошенко на засіданні 10 липня розглянула питання посилення контролю за перетином українського кордону і, зокрема, введення процедури збору біометричних даних іноземців, які в'їжджають в країну.

"Ми повинні зняти біометричні дані, включаючи відбитки пальців, цифрову фотографію. Це значно посилить можливості для боротьби з тероризмом", - зазначив президент Петро Порошенко.

У свою чергу, міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що пропозиція РНБО не матиме практичних наслідків для громадян Євросоюзу і країн, які мають біометричні паспорти за стандартами Міжнародної організації цивільної авіації.

"Логіка цього рішення пов'язана з погрозами, які Росія несе в контексті спроб внутрішньої дестабілізації в Україні. В контексті безвізового режиму, який працює для біометричних паспортів, у нас за визначенням немає проблем не тільки з Європейським союзом, але і з іншими країнами, які мають біометричні паспорти за стандартами ICAO. Таким чином, для ЄС це рішення фактично не матиме особливих практичних наслідків ", - пояснив глава МЗС.

Також обговорили проблема соціології в Україні, обшуки в приміщенні медіа-холдингу "Вести", а також допит Генеральною прокуратурою народного депутата Михайла Добкіна.

Гість програми "Хронологія" з Василем Головановим і Світланою Крюкової - політолог Андрій Єрмолаєв.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...