Слухати
Слухати

Андрій Єрмолаєв у програмі "Початок" з Василем Головановим (16.06)

16.06.2017

Головною темою обговорення став суд у справі Віктора Януковича.

Оболонський районний суд міста Києва зібрався на четверте підготовче засідання у кримінальній справі за звинуваченням у державній зраді екс-президента Віктора Януковича. Адвокат Віталій Сердюк заявив про неможливість проведення чесного суду, тому що суддя перебуває під тиском відповідних органів.

У свою чергу суд відмовився звертатися за міжнародною правовою допомогою в РФ. "Колегія суддів вирішила не звертатися за міжнародною правовою допомогою до РФ. Мотиви були раніше викладені, з огляду на суть пред'явленого Януковичу звинувачення. Водночас Віктор Янукович був викликаний на судове засідання належним чином, виклик було спрямовано за всіма відомими адресами, було зроблено повідомлення в "Урядовому кур'єрі", воно було опубліковано, також була здійснена публікація на сайті Оболонського районного суду Києва", - заявив суддя.

В результаті перше засідання для розгляду справи по суті було вирішено провести 26 червня о 10:00.

"Цей суд - хороший для Януковича спосіб нагадувати про себе, сидячи в Підмосков'ї. Він виявляється в унікальному становищі - недоторканний і з додатковими інформаційними приводами. Чим це закінчиться для Януковича? Сказати складно, його ніде не чекають", - зазначив Єрмолаєв.

Крім цього, прокоментували інформацію про те, що олігарх Курченко продає українське вугілля за кордон, "мінський" і "нормандський формати" переговорів, кадрові призначення в Кабінеті міністрів України.

Гість студії програми "Початок" з Василем Головановим - політтехнолог Андрій Єрмолаєв.


Loading...