Слухати
Слухати

Андрій Рева у "Великому інтерв'ю" з Оленою Кирик (09.08)

09.08.2017

На телеканалі NewsOne говорили про реалізацію пенсійної реформи, спецпенсії, єдиний підхід до формування нових пенсій, перерахунок пенсій та політичну відповідальність Кабінету міністрів за пенсійну реформу.

Коментуючи відставку Войцеха Балчуна, Андрій Рева заявив, що прокуратура візьметься за нього, якщо буде така необхідність, а також він вважає, що за такий короткий термін він не міг реформувати "Укрзалізницю".

Міністр соціальної політики також переконаний, що в Україні необхідно терміново реформувати пенсійну систему.

Рева підкреслив, що прийняти пенсійну реформу вдалося в першому читанні, незважаючи на те, що багато хто вважав це неможливим.

Крім цього, глава відомства анонсував вирівнювання пенсії між усіма громадянами в 2019 році.

Крім іншого, за словами Андрія Реви, в пенсійній реформі передбачається, що всі пенсіонери отримуватимуть пенсію за єдиним законом.

Також міністр соцполітики пояснив, кому спочатку підвищать пенсію.

"Люди, які вийшли на пенсію до 2008 року, а також в 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 роках однозначно потраплять під перерахунок, і їх пенсія буде зростати, при наявності стажу і зарплати. Інші, хто вийшов на пенсію рік, два три назад, поки під перерахунок не потрапляють", - сказав Рева, і додав, що найбільший перерахунок буде у шахтарів і металургів.

Гість програми "Велике інтерв'ю" з Оленою Кирик - міністр соціальної політики Андрій Рева.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...