Слухати
Слухати

Анатолій Гриценко в "Наслідках" з Головановим (12.10)

12.10.2017

Під час ефіру обговорили затримання міністра оборони Павловського, інформацію про те, що угорські радикали з "Йоббіка" підтримали анексію Криму і планують провести акцію "Автономія для Закарпаття", ситуацію на Донбасі, пенсійну реформу і осучаснення пенсій, падіння курсу гривні по відношенню до долара, боротьбу з корупцією в Україні.

Анатолій Гриценко назвав мародерством корупцію в Міністерстві оборони.

"Це мародерство, це те, за що на попередніх війнах розстрілювали прямо перед строєм, зараз у нас Європа, зараз у нас немає смертної кари, але це сума, яка адекватна приблизно тій сумі, яку ми смс і переказами на початку війни перерахували на рахунок Міноборони", - сказав він.

Крім цього, за словами Гриценка, корупції в Міноборони не може бути виправдання.

"Цьому обґрунтування в межах моралі, в межах закону не може бути ніякого, тому правда має бути швидке розслідування", - сказав гість програми.

Нагадаємо, що НАБУ і САП викрили в Міноборони схему щодо розтрати 149 млн гривень. Йдеться про закупівлю відомством палива. Слідчі затримали чотирьох осіб, серед них директор департаменту держзакупівель міністерства Гулевич і заступник міністра оборони Павловський. Петро Порошенко, коментуючи цю подію, заявив, що буде відрубувати руки, тим хто краде у армії.

Гість студії "Великого вечора" на NewsOne з Василем Голованова - екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...