Слухати
Слухати

"20/22" з Литвиненко та Ярошенком: Ваше ставлення до тривалої перерви в роботі Верховної Ради? (15.05)

16.05.2017

У прямому ефірі обговорили велику прес-конференцію Петра Порошенка.

Зокрема, глава держави заявив, що через тиждень, у неділю, 21 травня, президент Петро Порошенко проведе переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. За його словами, в ході переговорів буде обговорюватися порядок майбутнього засідання в "нормандському форматі".

Також Порошенко прокоментував шанси піти на другий термін. Він зазначив, що на цей момент про це рано говорити. Він уточнив, що до виборів президента ще майже два роки, а тому говорити на цю тему передчасно.

Крім цього, президент підкреслив, що голова Національного банку України Валерія Гонтарева поки не пішла у відставку. Він уточнив, що місяць тому Гонтарева тільки заявила про свою відставку і написала відповідну заяву. Однак у Раді для її відставки і підтримки нового кандидата потрібно знайти голоси. При цьому глава держави підтвердив, що у нього вже є кандидати на пост голови Нацбанку.

Також прокоментували повернення депутатів до роботи в парламенті після місячної перерви, справу скандального "орендодавця Криму" Артеменка.

Гості програми "20/22" з Юлією Литвиненко та Вадимом Ярошенком: народні депутати Борислав Розенблат і Сергій Мельничук. Гість в альтернативній студії: політичний експерт Кость Бондаренко.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...