Слухати
Слухати

"20/22" з Литвиненко та Ярошенком: Презентація нової пенсійної реформи (19.05)

20.05.2017

У прямому ефірі обговорили презентацію Володимиром Гройсманом у Верховній Раді проекту пенсійної реформи.

Раніше в Кабміні схвалили проект пенсійної реформи. Зокрема, після проведення пенсійної реформи вік виходу на пенсію в Україні залишиться на рівні 60 років, проте для цього потрібно буде мати 25 років страхового стажу. При цьому реформа передбачає можливість "докупити" стаж.

Водночас Гройсман підкреслив, що підвищення пенсій для 9 млн українців пройде в жовтні, а з 1 січня 2018 року відбудеться осучаснення пенсій для військових пенсіонерів.

Також торкнулися теми можливого зняття недоторканності з трьох нардепів. Відзначимо, що ГПУ заявила про готовність надати Верховній Раді подання про зняття депутатської недоторканності з трьох нардепів. Недоторканності можуть позбутися Геннадій Бобов ( "Відродження"), Євген Дейдей ( "Народний фронт") і Андрій Лозовий ( "Радикальна партія").

За словами депутата Антона Геращенка, до Верховної Ради ще на надійшло подання Генпрокуратури про зняття депутатської недоторканності з трьох нардепів. При цьому він підкреслив, що питання буде винесено на голосування в Раду в першій декаді червня.

Гість програми "20/22" з Юлією Литвиненко та Вадимом Ярошенком - політичний експерт, журналіст Дмитро Гордон.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...