Слухати
Слухати

"20/22" з Литвиненко та Ярошенком: Чи стежите ви за справою Януковича? (18.05)

19.05.2017

Головною темою обговорення стала відміна в Раді "закону Савченко".

У четвер, 18 травня, депутати під час засідання Верховної Ради прийняли зміни до Кримінального кодексу України щодо правил складання покарань і зарахування строку попереднього ув'язнення, таким чином скасувавши "закон Савченко". Зокрема, на думку Костя Бондаренка, народні депутати у Верховній Раді піддалися емоціям, приймаючи свого часу "закон Савченко".

"Я з самого початку критикував цей закон, вважав, що не можна під конкретну людину писати закон, не можна всю законодавчу систему підводити під конкретний момент. Це було емоційне рішення", - зазначив він.

У свою чергу Савченко розповіла про створення власної політичної партії. "Я буду брати активну участь в політиці. Партія є, вона створена і зараз проходить перереєстрацію. Коли я вже зможу озвучити те, куди б хотіла йти - якщо захочете, підете зі мною. Я вам скажу. Це буде скоро", - пообіцяла Савченко.

Крім цього, прокоментували провал голосування в Раді із введення санкцій проти Януковича і його оточення, скандальні законопроекти про держконтроль церкви, перспективу проведення пенсійної реформи в Україні.

Гості програми "20/22" з Юлією Літвненко і Вадимом Ярошенком - позафракційний народний депутат Надія Савченко та екс-нардеп, політичний аналітик Тарас Чорновіл.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...