Слухати
Слухати

Євро-2016: ісландську сагу завершено

04.07.2016

Збірна Ісландії програла в чвертьфіналі чемпіонату Європи французам з рахунком 2:5.

На жаль, ісландську казку (або - сагу) завершено. Сенсаційні дебютанти Євро-2016, що закохали у себе весь футбольний світ, залишають Францію і чемпіонат Європи. У чвертьфінальному поєдинку Франція - Ісландія було зафіксовано великий рахунок 5:2. Причому все було зрозумiло вже після першого тайму: - французи виявилися просто вище класом, що і довели в грі.

На 13-й хвилині рахунок відкрив Олів'є Жиру - 1:0.

На 20-й хвилині Поль Погба подвоїв перевагу французів - 2:0.

На 43-й хвилині Дімітрі Пайє забив свій 3-й гол на турнірі, а на 45-й Антуан Грізманн - свій 4-й (він - лідер серед бомбардирів Євро-2016).
3:0

4:0

Другий тайм виграли ісландці, але це - слабка втіха.
На 56-й хвилині Колбейн Сігторссон зробив рахунок 4:1.

На 59-й хвилині Олів'є Жиру забив свій 3-й м'яч на турнірі - 5:1.

На 84-й хвилині Біркір Б'ярнасон встановив остаточний результат - 5:2.

6 і 7 липня відбудуться два півфінальні матчі. У першому з них Уельс битиметься з Португалією, у другому зустрінуться команди Німеччини та Франції.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.