СБУ затримала одного з організаторів масових заворушень у Луганську Інформації про полонених військових на Луганщині не надходило, – Міноборони Активісти закликатимуть «Макдональдз» бойкотувати російські продукти Інформація про двох полонених військовослужбовців ЗСУ у Слов'янську підтверджується, наразі тривають перемовини про їх звільнення, - Тимчук ЄБРР готовий збільшувати фінансування українських муніципалітетів та енергопроектів ООН не може зараз направити в Україну миротворців, – Пан Гі Мун Чотиристороння зустріч по ситуації в Україні залишається на порядку денному, – глава МЗС Росії Лавров МЗС Польщі вважає допустимим використання сили на сході України

Священик-супергерой

 
25 лютого 2013

Пластиковим пістолетом для розпилення священної води на парафіян щонеділі озброюється мексиканський священик Умберто Альварес.

 

Таку «месу» для дітей панотець традиційно влаштовує в одному з містечок на півночі Мексики.

 

Більше того, щоб додати образу довершеності, духівник вбирається в особливі шати, прикрашені коміксами відомих супергероїв.

 

Мовляв, саме «Супермен», «Бетмен» та «Спайдермен» проповідують «боротьбу за подолання страху й пошук духовного прощення», - пояснив винахідливий сповідник.

 

І додав, що такі «неортодоксальні методи» спрямовані розважити місцевих дітлахів, які за останні кілька років неабияк постраждали від організованої злочинності та пов’язаним із наркотиками насильством.

 

У свою чергу, місцеві, як з’ясувалося, доволі прихильно ставляться до таких нововведень свого священика і всіляко його підтримують.

 

Альварес проповідує в храмах упродовж 14-ти років.

 

Автор: Леся Владзієвська

Редактор: Ірина Синіна


 


Сортувати за:
датами    
популярності    
captcha
Символів залишилось: 1000