В Одесі православні сепаратисти створили «народну республіку Новоросію» Дуров більше не гендиректор ВКонтакте МЗС вимагає від Москви публічного відмежування від сепаратистів Керрі закликав Лаврова виконувати Женевські домовленості Кримські татари можуть провести свій референдум в день виборів президента У Києві стартувала реєстрація кандидатів в мери

Священик-супергерой

 
25 лютого 2013

Пластиковим пістолетом для розпилення священної води на парафіян щонеділі озброюється мексиканський священик Умберто Альварес.

 

Таку «месу» для дітей панотець традиційно влаштовує в одному з містечок на півночі Мексики.

 

Більше того, щоб додати образу довершеності, духівник вбирається в особливі шати, прикрашені коміксами відомих супергероїв.

 

Мовляв, саме «Супермен», «Бетмен» та «Спайдермен» проповідують «боротьбу за подолання страху й пошук духовного прощення», - пояснив винахідливий сповідник.

 

І додав, що такі «неортодоксальні методи» спрямовані розважити місцевих дітлахів, які за останні кілька років неабияк постраждали від організованої злочинності та пов’язаним із наркотиками насильством.

 

У свою чергу, місцеві, як з’ясувалося, доволі прихильно ставляться до таких нововведень свого священика і всіляко його підтримують.

 

Альварес проповідує в храмах упродовж 14-ти років.

 

Автор: Леся Владзієвська

Редактор: Ірина Синіна


 


Сортувати за:
датами    
популярності    
captcha
Символів залишилось: 1000