Фінал Ліги чемпіонів: "Реал" - "Атлетико" - Текстова онлайн трансляція

На стадіоні "Сан Сіро" (Мілан, Італія) сьогодні зійдуться два гранди іспанського та світогового футболу, команди з одного міста - Мадрида, "Реал" та "Атлетико".

Два роки тому вони вже зустрічалися у вирішальному матчі найбільш престижного клубного футбольного турніру світу. Тоді звитягу здобув більш досвідчений та зірковий "Реал".

"Ателитико" прогнозували спад після того матчу, але вони закрили рот критикам і повернулися за реваншем.

Стартові склади:

"Реал": Кейлор Навас - Карвахаль, Серхіо Рамос, Пепе, Марсело - Каземіро - Модріч, Кроос - Бейл, Роналду, Бензема.

Запасні: Касілов, Данило, Начо, Родрігес, Іско, Васкес, Хесе.

"Атлетіко": Хмара - Хуанфран, Савич, Годін, Філіпе Луїс - Фернандес, Габі - Сауль, Коке - Грізманн, Торрес.

Запасні: Мойя, Хіменес, Карраско, Тейе, Тьягу, Корреа, Ектор Ернандес.

Суддя: Марк Клаттенбург (Англія).

Хто виграє Лігу чемпіонів сезону 2015/16?

NewsOne 29.05.201600:59

Кубок в руках у законних володарів! Вітаємо "Реал" Мадрид з перемогою!

NewsOne 29.05.201600:44

Поки організатори готуються до нагородження - презентуємо оцінки за матч!

NewsOne 29.05.201600:43

На трофеї пишуть ім'я переможця!

NewsOne 29.05.201600:38

А тепер і УЄФА. Визначили Серхіо Рамоса як головного героя матчу. Визначили його кращим гравцем матчу.

NewsOne 29.05.201600:37

ФІФА привітало "вершкових" з перемогою.

NewsOne 29.05.201600:35

5:3. Забиває Кріштіану Роналду і робить "Реал" переможцем Ліги чемпіонів сезону 2015/16.

NewsOne 29.05.201600:34

4:3. Перший промах! Хуанфран влучив у ліву стійку воріт!

4:3. Спокійно пробив Рамос. Призупинився перед ударом і катнув у правий кут.

NewsOne 29.05.201600:33

3:3. Дублює удар Бейла гравець "Атлетико" Сауль. По техніці те ж сами. Удар, правда, у інший кут.

NewsOne 29.05.201600:32

3:2. Поки Кейлор Навас стояв на колінах і молився, його партнер Гарет Бейл спокійно покотив м'яч у правий кут воріт.

2:2. Габі спокійно пробиває у ліву дев'ятку, розводячи м'яч і голкіпера по бокам.

NewsOne 29.05.201600:31

2:1. Марсело забиває у правий кут.

NewsOne 29.05.201600:30

1:1. Антуан Грізманн з другої спроби таки забив. Тепер вдарив не сильно, проте голкіпер впав у інший бік.

1:0. Лукас Васкес першим підійшов до м'яча і спокійно, не сильно вдарив у правий кут. Воротар навіть не смикнувся.

NewsOne 29.05.201600:29

Першими битимуть гравці "Реала".

NewsOne 29.05.201600:26

Поки чекаємо серію, цікавий епізод - глядачі помітили на трибунах прапор, схожий на український.

NewsOne 29.05.201600:24

120:00+2:04 Фінальний свисток. Пенальті нас чекають!

NewsOne 29.05.201600:22

120.01. Дві хвилини додав арбітр.

NewsOne 29.05.201600:21

119:55. Побіг у контратаку "Атлетико".

NewsOne 29.05.201600:20

118:55. За хвилину до кінця додаткового часу ледь не забив "Реал". Пройшов пас на Васкеса в штрафну "Атлетіко", після чого той небезпечно пробивав, але на шляху у м'яча опинився суперник.

NewsOne 29.05.201600:19

117:21. Після пауз, які виникли через заміни та судоми, "Атлетико" провело першу атаку. Перевели довгим пасом м'яч з лівого на правий фланг атаки, де гравець у червного-білій футболці неточно пробив.

NewsOne 29.05.201600:17

115:55. Пауза виникла у матчі після того, як рукою у верховій боротьбі зіграв Фернандо Торрес. Під час цієї паузи безсилим на газон впав Коке. Його замінив Томас, який через брак сил у партнера не зміг вийти на 107:54.

NewsOne 29.05.201600:14

111:06. Брудно зіграв Пепе проти суперника - вдарив по нозі суперника, знаходячись на відстані більш ніж півметра. Жовта картка.

NewsOne 29.05.201600:11

107:54. Заміна у складі "Атлетико". Спочатку замість Сауля мав виходити опорний півзахисник Томас. Проте під час паузи для заміни на газон впав фланговий захисник Філіпе Луїс. Через це тренеру довелось вносити корективи і міняти його на Лукаса.

NewsOne 29.05.201600:07

105:01. Розпочалися останні 15 хвилин фінального матчу Ліги чемпіонів сезону 2015/16.

NewsOne 29.05.201600:04

105:00. Не компенсовуючи часу суддя просвистів на перерву.

NewsOne 29.05.201600:03

104:20. Знову у центрі уваги Ферейра Караско. Обіграв двох суперників на фланзі і намагався прострелити в центр. М'яч прийняли на себе захисники. Подача знайшла партнера, проте він пробив не точно.

NewsOne 29.05.201600:00

101:06. Пішла позиційна атака "Реала". Марсело прострілював з лівого флангу, а Бейл намагався пробити ножицями. Ефектно не вдалося, по м'ячу валлієць не влучив.

NewsOne 28.05.201623:58

98:48. Потенційно небезпечний момент був у "Атлетико". Торрес обігрався з Грізманном, підошвою прокинувши тому на хід. Француз першим дотиком проштовхнув м'яч далі у сторону воріт. Проте другий дотик йому не дав зробити Каземіро, який догнав нападника.

NewsOne 28.05.201623:56

96:18. Контролює м'яч "Атлетико" у центрі поля. Забрали круглого до своїх ніг, а у зону захисту "Реала" пройти ніяк не вдається. У штрафну м'яч вдається доставити лише за допомогою верхових подач, які програються.

NewsOne 28.05.201623:53

93:48. Небезпечно вийшло після подачі кутового "Реала". Іско навісив на голову Роналду, мяч прилетів португальцеві на голову, прокотився по спині і відлетів у руки Облаку. +1 до ударів у площину.

NewsOne 28.05.201623:51

92:02. Жовту картку суддя показав захиснику "Реала" Данило. Караско пошив бразильця у дурні і йому аби зберегти честь довелося бити бельгійя по ногах.

NewsOne 28.05.201623:50

91:15. Відразу видно як перебудувався "Атлетико" після основного часу. На екстратайми команда вийшла зі схемою 4-5-1 (замість звичних 4-4-2) та розташувалися компактно перед штрафною.

NewsOne 28.05.201623:48

91:01. Суддя Марк Клаттенбург дав свисток про початок першого екстратайму.

NewsOne 28.05.201623:47

Оцінки гравців за перший тайм.

NewsOne 28.05.201623:45

Команди розминають м'язи. Позаду у кожної з них понад 60 матчів сезону та 93 хвилини фінального матчу. Залишилось 30 хвилин. Ну і Євро-2016 для збірників.

NewsOne 28.05.201623:44

90:00+3:08 Основний час завершився. Нас чекають два додаткові тайми по 15 хвилин.

NewsOne 28.05.201623:43

90:00+2:34 Відразу дві жовті картки показав арбітр в одному епізоді. "Реал" подава штрафний на останній хвилині основного часу. "Атлетико" відбився і зміг швидко вибігти у контратаку, яку довелося зупиняти Серхіо Рамому порушенням правил. За свій вчинок Рамос отримав заслужене попередження. Габі з "Атлетико" отримав жовту за апеляції до арбітра. Вимагав червону.

NewsOne 28.05.201623:40

90:00. Три хвилини до другого тайму додав арбітр Марк Клаттенбург!

NewsOne 28.05.201623:38

88:52. Намагався Кріштіану Роналду заробити пенальті, проте суддя підняв дві руки вверх, кажучи - вставай. Оживився після пропущеного голу "Реал", проте до небезпечних моментів з гри справа поки не доходить.

NewsOne 28.05.201623:36

85:40. Перша подача кутового, яку подавав не Кросс, а Лука Модріч, знайшла голову Гарета Бейла, який з кількох метрів пробив над поперечкою. Сам стандарт заробив також Бейл, який увійшов у штрафну і пробивав з гострого кута.

NewsOne 28.05.201623:32

83:08. Ще один небезпечний момент був у "Атлетико". Фернандо Торрес пробивав з правого кута воротарської, відбувся рикошет і м'яч полетів у сантиметрах від воріт.

NewsOne 28.05.201623:27

78:40. ГОЛ! Зрівнює рахунок "Атлетико". Після божевільного моменту біля власних воріт гравці "Атлетико" вибігли в атаку, Габі перекинув м'яч направо на Хуанфрана, той в дотик зробив простріл у центр, де Караско у один дотик його замкнув.

77:57. Відразу двічі міг забивати "Реал" у одному моменті. Васкес входив у штрафну під простріл, хитро пропустив м'яч під удар Роналду, чий постріл з кількох метрів відбив Облак. Потім м'яч відскочив до Бейла, який зробив паузу, обіграв вийшовшого зі стрічки воротаря, і пробив по воротах. На шляху м'яча виріс захисник.

NewsOne 28.05.201623:26

76:06. Заміна! Замість Каріма Бензема на поле вийшов півзахисник Лукас Васкес. За 15 хвилин до кінця матчу тренер "Реала" міняє єдиного номінального форварда на півзахисника. Таким чином Кріштіану Роналду змістився в центр нападу, а Васкес пішов грати на фланг, який раніше був за португальцем.

NewsOne 28.05.201623:23

72:42. Акторська пауза у матчі. Пепе у верховій боротьбі підставився під лікоть Філіпе Луїса, впав на газон і хвилину намагався продемонструвати наскільки йому боляче. Англійський рефері бажаним для Пепе чином (покаранням для суперника) цей епізод не оцінив.

NewsOne 28.05.201623:20

71:15. Заміна у складі "Реалу". Іско виходить замість Крооса. Заміна по позиції від Зінедіна Зідана.

NewsOne 28.05.201623:19

69:49. Виходив Карім Бензема один на один з голкіпером, зробив удар, проте Ян Облак у цьому випадку врятував команду, відбивши м'яч у фланг.

NewsOne 28.05.201623:18

67:30. Половина другого тайму позаду. Рахунок залишається незмінним, проте картина матчу змінилася. "Атлетико" проводить тайм більш агресивно, тоді як "Реал", виходячи в атаку, намагається здебільшого заробити стандарт.

NewsOne 28.05.201623:14

64:42. Вже п'ять хвилин команди ніяк не можуть вдарити по воротах. Спершу Коке пробив у соперника, потім Караско зовсім мимо, після цього того ж Коке захисники "Реалу" виштовхали з м'ячем за межі поля, а згодом і самі "вершкові" пішли в атаку, проте крос від Данило прийняли на себе захисники "Атлетико".

NewsOne 28.05.201623:10

60:07. Попередження у пасиві "Атлетико". Фернандо Торрес ззаду врізав по ногах Серхіо Рамосу. Захисник почав корчитися від болю, а суддя потягнувся у кишеню за жовтою карткою.

NewsOne 28.05.201623:08

58:46. Знову пробивав "Атлетико" по воротах суперника. Караско по лівому флангу увійшов до штрафної, прострелив у зону 11-метрової позначки, звідки Сауль пробив в один дотик. М'яч пролетів мимо воріт.

NewsOne 28.05.201623:07

56:37. Виконав кутовий Тоні Кроос. Каземіро завалив Хуанфрана і суддя зафіксував фол у атаці.

NewsOne 28.05.201623:06

55:58. Вперше за другий тайм виникла пауза. Сталося це перед подачею кутового "Реала". Нагадаю, що через порушення правил під час пробиття пенальті жовту картку отримав голкіпер "вершкових" Кейлор Навас.

NewsOne 28.05.201623:03

53:32. Моментище! Подача з кутового у "Атлетико". Подача Коке знайшла голову партнера у воротарській, м'яч завис у майданчику і Савич з розвороту намагався проштовхнути його в кут воріт. Не влучив буквально на пів метра.

NewsOne 28.05.201623:01

50:04. Отримав пошкодження захисник "Реалу" Дані Карвахаль і покинув поле. На поле вийшов бразилець Данило.

NewsOne 28.05.201623:00

Постріл Грізманна. Тренер після епізоду підкликав свого підопічного і похлопав по плечі. Попереду ще 40 хвилин.

NewsOne 28.05.201622:59

49:17. Вперше за тайм, після стартового натиску "Атлетико" у атаку вийшов "Реал". Був зароблений штрафний на лівому краю атаки, проте ця подача виявилася не такою небезпечною, якими вони були у першому таймі. Захисники "Атлетико" впоралися.

NewsOne 28.05.201622:56

47:07. Перекладина. До м'яча підійшов Антуан Грізманн, вдирив на силу, обманув голкіпера, але влечив у каркас воріт. Рахунок не змінився і "Атлетико" знову потрібно шукати шлях до воріт суперника.

NewsOne 28.05.201622:55

45:50. Пенальті. Пепе порушив правила проти Фернандо Торреса. Іспанець готувався отримати пас з-за меж штрафної, а португалець намагався йому завадити.

NewsOne 28.05.201622:54

45:05. У перерві відбулася заміна у складі "Атлетико". Замість опорника Аугусто Фернандеса вийшов Яник Ферейра Рараско.

NewsOne 28.05.201622:53

45:01. Другий тайм розпочався у Мілані. "Атлетико", який зазвичай грає другим номером, має йти у атаку. "Реалу", який вже перемагає, фанати не дозволять сидіти у захисті. Тим цікавішим буде другий тайм!

NewsOne 28.05.201622:49

Трішки атмосфери на трибунах, поки чекаємо старту другого тайму.

NewsOne 28.05.201622:40

А поки згадаємо взяття воріт Яна Облака. Момент виявився суперечливим. Чи був тут офсайд? Питання, здається, риторичне.

NewsOne 28.05.201622:38

45:00. Перерва! Не став суддя компенсовувати час у першому таймі. Ймовірно, береже його на тайм другий.

NewsOne 28.05.201622:35

42:12. Найбільш помітною персоною у складі "Атлетико" є Антуан Грізманн. Раз по раз він напагається відкриватися та бити по воротах суперника. Так і зараз, отримавши пас з середини поля, Грізманн зробив декілька кроків вперед та вдарив з-за меж штрафної. Ледь-ледь, але все ж мимо. Та й Кейлор Навас, здається. все контролював.

NewsOne 28.05.201622:33

39:56. Знову подавав зі свого флангу Філіпе Луїс. Щоправда крос знову не знайшов партнера по команді. Натомість спритність у верховій боротьбі знову продемонстрував капітан "Реала" Серхіо Рамос. Він вибив м'яч за межі карного майданчика.

NewsOne 28.05.201622:30

37:10. Не часто таке побачиш - Кріштіану Роналду поблизу власної штрафної. Це сталося після того, як "Атлетико" провів вже третю атаку за декілька хвилин. На цей раз навішував Філіпе Луїс, проте адресата у штрафному м'яч не знайшов.

NewsOne 28.05.201622:28

34:54. Удар Грізманна з кута воротарської площі, який з величезними труднощами але відбив Навас. Щоправда під час передачі француз перебував у положенні поза грою, що й зафіксував лайнсмен. Навіть якби був гол, його б не зарахували.

NewsOne 28.05.201622:26

32:35. Красномовний епізод стався у виконанні "Атлетико". Півзахисник команди Сауль намагався пройти одночасно п'ятьох суперників. Не показуючи якоїсь особливої техніки, виключно силову боротьбу та бажання, він зберіг м'яч для команди. Щось схоже вже декілька сезонів показує і "Атлетико" - боротьба у кожному матчі за кожен клаптик поля. Як бачимо, результат це дає.

NewsOne 28.05.201622:23

29:17. Антуан Грізманн відімстив Серхіо Рамосу за гол. Партнери знайшли французького форварда у штрафній "Реала". Він прийняв м'яч і з другого дотику намагався пробити по воротах. На шляху м'яча виріс Рамос і отримав круглим у лице. Кутовий.

NewsOne 28.05.201622:19

26:33. Більшість атак "Реала" проходить через правий фланг. Так і зараз. Бензема протягнув м'яч перед штрафною до її правого краю, відпасував на Карвахаля, який у дотик віддав на Роналду. Подача португальца вийшла парашутом і воротар легко забрав круглого у руки.

NewsOne 28.05.201622:16

24:15. Удар по воротах відбувся у виконанні "Атлетико". Подача з лівого флангу адресата не знайшла, проте м'яч вилетів зі штрафної на ногу Хуанфрану, який вистрелив вище воріт.

NewsOne 28.05.201622:15

23:16. Перебрали до своїх ніг м'яч "вершкові" після того, як на декілька хвилин відали його суперникам.

NewsOne 28.05.201622:11

18:42. Заспокоїлася гра після голу. "Атлетико" ніяк не вдається перейти половину поля для того, аби почати створювати власні небезпечні моменти.

NewsOne 28.05.201622:06

15:10. ГОЛ! Захисник "Реала" Серхіо Рамос відкриває рахунок після подачі зі штрафного. Гарет Бейл заробив штрафний на лівому фланзі атаки. Позиція була майже та ж, що й під час моменту на 05:54. Щоправда, фланг був інший і забити все ж вдалося. Спершу подача пішла на Бейла, який переправив м'яч ближче до воріт. Там найспритнішим був іспанський захисник "Реалу".

NewsOne 28.05.201622:05

13:02. Намагався продертися до воріт суперника Сауль. Проте захист "Реала" зробив все, щоб цьому завадити. В результаті півзахисник втратив контроль над м'ячем і він відкотився до воротаря.

NewsOne 28.05.201622:03

10:26. Першу жовту картку показав арбітр матчу. Правий захисник "Реалу" Дані Карвахаль побачив жовте світло за фол проти найкращого бомбардира суперника Антуана Грізманна.

NewsOne 28.05.201622:01

08:49. Пробив з далекої відстані нападник "Реалу" Карім Бензема. Проте м'яч вдарився у ногу захисника "Атлетико" і полетів на кутовий. Подача стандарту, до слова, нічого небезпечного не принесла.

NewsOne 28.05.201621:59

05:24. Рівно за хвилину у матчі відбувся перший супер-момент. Штрафний подавав "Реал" з правого флангу своєї атаки. Розрізна передача знайшла ногу Бейла, який з декількох метрів переправляв м'яч у ворота. Кіпер номінальних гостей зміг зреагувати і відбити м'яч за межі штрафної.

NewsOne 28.05.201621:57

04:21. Перший у матчі удар у площину воріт. Нападник "Атлетико" з правого кута поля навісив у район 11-метрової позначки і його напарник в один дотик вдарив по воротах. Щоправда удар ввийшов легким прямо у руки голкіперу.

NewsOne 28.05.201621:54

02:00. Пауза у матчі. Режисери монтажу показують тренерів, поки "Атлетико" готувалося ввести м'яч з аута. До цього "Реал" невдало сходив у атаку, першу атаку команд у матчі. Роналду випустив м'яч за межі поля.

NewsOne 28.05.201621:52

00:38. Перше порушення правил у матчі. Гравець "Атлетико" Коке збив суперника. Боротьба розпочалась!

NewsOne 28.05.201621:51

00:01. На 7 хвилин пізніше запланованого, але суддя матчу Марк Клаттенбург дає стартовий свисток матчу. Це дебютний фінал для рефері, але не дебютний для більшості гравців. Тим цікавіше - чи впорається він з тиском.

NewsOne 28.05.201621:47

Під музичний супровід Андреа Бочеллі на стадіон винесли трофей. Вийшли також і команди.

NewsOne 28.05.201621:43

Організатори кажуть, що шоу-програма у 2016 найкраща за всю історію турніру.

NewsOne 28.05.201621:41

За 10 хвилин до старту матчу на стадіон вийшли аніматори, які налаштують на матч щасливчиків, що потрапили на стадіон "Сан Сіро"/"Джузепе Меаца" сьогодні, 28 травня.
Відбувається театральна вистава під пісні співачки Alicia Keys.