Слухати
Слухати

Суб'єктивні підсумки дня (13.05)

14.05.2017

В ході підсумкової програми в суботу обговорили прийняття рішення про безвіз для України.

Відзначимо, що раніше Рада міністрів Європейського союзу в четвер, 11 травня, підтримала надання Україні безвізового режиму. 17 травня відбудеться офіційна церемонія підписання президентом Європейського парламенту і представником Мальтійського головування в Раді ЄС законодавчого рішення про введення ЄС безвізового режиму для громадян України, на якій буде присутній президент Петро Порошенко.

"Безвізовий режим - це дійсно добре, це полегшення для українців. Інша справа, як це все буде відбуватися. Але це досягнення президента, за це йому потрібно поставити плюс. Втім, заява президента про остаточне розлученні України з РФ ... Не потрібно так поспішати, є речі, які склалися історично. Щоб позбутися якихось переконань, потрібна робота цілих поколінь, ментальність радянська не в паспорті, вона в серці і мисленні", - зазначила Герман.

Крім цього, ішлося про заворушення 9 травня в Дніпрі, Києві та інших містах, а також реакції на це голови МВС Арсена Авакова, заяву Amnesty International про незаконність затримання за комуністичну символіку, пікет ОУН будівлі МВС з вимогою відставки Арсена Авакова, заклик президента США Дональда Трампа до України помиритися з РФ.

Традиційно в суботу "Суб'єктивні Підсумки тижня" підбиваємо разом в Ганною Герман.


Loading...